Top

Ne zaman başlıyoruz?

Kendisi depoda, sağı solu dolu olduğu için hazırlayıp çekiciye yüklenecek, uzun bir yolculuğun ardından kaportası, boyası, elektriği ve eksik olan nesi varsa yapılacak.

Ne zaman biter?

En kötü ihtimalle 1 sene veriyoruz ancak yine de 8-9 ayda bitmesi için elimizden geleni yaparız. Burada yaparız diyorum çünkü emek verilen şey güzelleşir. İşi sadece ustalara bırakamayız.

Hakkında

19 Mart 1979’da fabrikadan çıktı. L63H renk koduyla bilindiği gibi Westfalia yeşili. Orijinal camper, ön stepne yuvası ve açılır tavanıyla Türkiye’de çok az sayıda olduğunu biliyoruz. Gelişmeleri burada paylaşırız:)

Hayaller gerçekleşsin diye

Güzel ve yorucu bir süreç olacak, yeniden yollarda olduğumuzda “ne çabuk” diyeceksiniz. Bu sürede instagramdan (belki youtube’dan da) fikir alışverişinde oluruz. Biz yolculuk yaparken bugünleri unutmak istemeyiz, o yüzden birlikte olan her şeyin güzelliğine inanıyoruz. İyi ki varsınız.

Restorasyon bittiğinde fotoğraftakinden bir farkı kalmayacak. Bitmiş hali olmadığından şimdilik bu fotoğrafları kullanmayı uygun gördük. İnancımızı kaybetmeden yollara düşelim.

bir şeyler yaz